SEAF-50-01-L-10-1-RA-GP-TR
pregled izdelka
Številka dela: SEAF-50-01-L-10-1-RA-GP-TR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEAF-50-01-L-10-1-RA-GP-TR
Številka dela SEAF-50-01-L-10-1-RA-GP-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 PITCH SOCKET ARRAY ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2426 pcs Podatkovni list
Serija SEARAY™ SEAF Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 10
Število pozicij 500 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.611" (15.53mm)
Lastnosti Board Guide, Mating Flange natančen opis 500 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount, Right Angle Gold