SEAF-50-05.0-S-08-2-A-LP-K-TR
pregled izdelka
Številka dela: SEAF-50-05.0-S-08-2-A-LP-K-TR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SEAF-50-05.0-S-08-2-A-LP-K-TR
Številka dela SEAF-50-05.0-S-08-2-A-LP-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 PITCH SOCKET ARRAY ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4452 pcs Podatkovni list
Serija SEARAY™ SEAF Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 8
Število pozicij 400 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 7mm, 8mm, 8.5mm, 11.5mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.199" (5.05mm) Lastnosti Board Guide, Latches, Pick and Place
natančen opis 400 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)