SEAF-50-05.0-S-10-2-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SEAF-50-05.0-S-10-2-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SEAF-50-05.0-S-10-2-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN FML 500POS 10ROW SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.SEAF-50-05.0-S-10-2-A.pdf2.SEAF-50-05.0-S-10-2-A.pdf3.SEAF-50-05.0-S-10-2-A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SEAF-50-05.0-S-10-2-A
Številka dela SEAF-50-05.0-S-10-2-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN FML 500POS 10ROW SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija SEARAY™ SEAF Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tray Druga imena SAM8013
Število vrstic 10 Število pozicij 500
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 7mm, 8mm, 8.5mm, 11.5mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.199" (5.05mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 500 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)