SFSD-15-30-G-26.06-SR
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-15-30-G-26.06-SR
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-15-30-G-26.06-SR
Številka dela SFSD-15-30-G-26.06-SR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8736 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 30 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 2.17' (661.92mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.17' (661.92mm)