SFSD-15-30-G-29.00-SR
pregled izdelka
Številka dela: SFSD-15-30-G-29.00-SR
  • Sporočilo
Specifikacije SFSD-15-30-G-29.00-SR
Številka dela SFSD-15-30-G-29.00-SR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9119 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ SFSD Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable - Število vrstic 2
Število pozicij 30 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 2.42' (736.60mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Latch Lock, Polarizing Key natančen opis 30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 2.42' (736.60mm)