SSQ-150-22-G-Q-RA-LL
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSQ-150-22-G-Q-RA-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM SOCKET STRIPS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSQ-150-22-G-Q-RA-LL
Številka dela SSQ-150-22-G-Q-RA-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7200 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 550VAC Prekinitev Press-Fit, Solder
Style Board to Board or Cable Serija SSQ
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število naloženih pozicij 100
Število pozicij 150 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.295" (7.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 150 Position Receptacle Connector Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 6.3A per Contact
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.100" (2.54mm)
Stik s fino debelino - post 3.00µin (0.076µm) Končna debelina - parjenje 20.0µin (0.51µm)
Stopite v stik - konec Gold Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SSQ-150-22-G-S-LL
SSQ-150-22-G-S-LL
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM SOCKET STRIPS
Na zalogi: 11972 pcs
Prenesi:
RFQ
SSQ-150-22-G-Q-RA
SSQ-150-22-G-Q-RA
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM SOCKET STRIPS