SSQ-150-22-G-Q-RA
pregled izdelka
Številka dela: SSQ-150-22-G-Q-RA
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM SOCKET STRIPS
  • Sporočilo
Specifikacije SSQ-150-22-G-Q-RA
Številka dela SSQ-150-22-G-Q-RA Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM SOCKET STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7095 pcs Podatkovni list
Voltage Rating 550VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Serija SSQ
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število naloženih pozicij 100
Število pozicij 150 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.295" (7.50mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 150 Position Receptacle Connector Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 6.3A per Contact
Vrsta kontakta Forked Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post 0.100" (2.54mm)