TCSD-10-D-02.20-01-F-N-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-10-D-02.20-01-F-N-R
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-10-D-02.20-01-F-N-R
Številka dela TCSD-10-D-02.20-01-F-N-R Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12440 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 20 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.183' (55.88mm, 2.20") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Polarizing Key natančen opis 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.183' (55.88mm, 2.20")
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket, Reversed Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-10-D-02.20-01-N-P13-R
TCSD-10-D-02.20-01-N-P13-R
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 11334 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-10-D-02.20-01-N-R
TCSD-10-D-02.20-01-N-R
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 11321 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-10-D-02.20-01-F-N
TCSD-10-D-02.20-01-F-N