TCSD-10-D-02.25-01
pregled izdelka
Številka dela: TCSD-10-D-02.25-01
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCSD-10-D-02.25-01
Številka dela TCSD-10-D-02.25-01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14522 pcs Podatkovni list
Uporaba - Ščitenje Unshielded
Serija Tiger Eye™ TCSD Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Število vrstic 2
Število pozicij 20 Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Dolžina 0.187' (57.15mm, 2.25") Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.187' (57.15mm, 2.25")
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Socket to Socket Barva Gray, Ribbon
Končanje kabla IDC
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TCSD-10-D-02.20-01-N
TCSD-10-D-02.20-01-N
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Na zalogi: 10125 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-10-D-02.30-01-F-R
TCSD-10-D-02.30-01-F-R
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 14259 pcs
Prenesi:
RFQ
TCSD-10-D-02.25-01-F-N
TCSD-10-D-02.25-01-F-N
TCSD-10-D-02.20-01-F-N-R
TCSD-10-D-02.20-01-F-N-R
TCSD-10-D-02.20-01-F-N
TCSD-10-D-02.20-01-F-N
TCSD-10-D-02.25-01-N
TCSD-10-D-02.25-01-N
TCSD-10-D-02.28-01-N-R
TCSD-10-D-02.28-01-N-R
TCSD-10-D-02.25-01-F-R
TCSD-10-D-02.25-01-F-R
TCSD-10-D-02.25-01-R
TCSD-10-D-02.25-01-R
TCSD-10-D-02.20-01-N-P13-R
TCSD-10-D-02.20-01-N-P13-R
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika