TSM-110-01-T-DH-020-K-TR
pregled izdelka
Številka dela: TSM-110-01-T-DH-020-K-TR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSM-110-01-T-DH-020-K-TR
Številka dela TSM-110-01-T-DH-020-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Serija TSM Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
RoHS Status RoHS Compliant Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.240" (6.10mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TSM-110-01-SS-SV-P-TR
TSM-110-01-SS-SV-P-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .025 SQ. TERMINAL STRIPS
Na zalogi: 52341 pcs
Prenesi:
RFQ
TSM-110-01-SS-SV-P
TSM-110-01-SS-SV-P
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .025 SQ. TERMINAL STRIPS
Na zalogi: 45011 pcs
Prenesi:
RFQ
TSM-110-01-T-DH
TSM-110-01-T-DH
Opis: CONN HEADER 20POS .100" DBL SMD