TSM-110-01-T-DH-020-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSM-110-01-T-DH-020-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025 SQ. TERMINAL STRIPS
Status RoHs Skladno z RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSM-110-01-T-DH-020-K
Številka dela TSM-110-01-T-DH-020-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025 SQ. TERMINAL STRIPS Status svobodnega statusa / RoHS Skladno z RoHS
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Unshrouded
Serija TSM Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
RoHS Status RoHS Compliant Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Skupna dolžina kontakta -
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij 19 Število pozicij 20
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.240" (6.10mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm) Trenutna ocena -
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Phosphor Bronze Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.230" (5.84mm) Stik s fino debelino - post -