HWB030S-12-R-C
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HWB030S-12-R-C
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 30W
Podatkovni listi: HWB030S-12-R-C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 988 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 988 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
28 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HWB030S-12-R-C
Številka dela HWB030S-12-R-C Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 988 pcs Podatkovni list HWB030S-12-R-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 5.35" L x 3.62" W x 1.38" H (136.0mm x 92.0mm x 35.0mm) Serija HWB
Moč (Watts) 30W Druga imena HWB030S-12-R-C DK
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Load Sharing, Universal Input Učinkovitost 77%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3A