HWB030S-12-R
pregled izdelka
Številka dela: HWB030S-12-R
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 30W
Podatkovni listi: HWB030S-12-R.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 891 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 891 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HWB030S-12-R
Številka dela HWB030S-12-R Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 891 pcs Podatkovni list HWB030S-12-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.35" L x 3.62" W x 1.34" H (136.0mm x 92.0mm x 34.0mm) Serija HWB
Moč (Watts) 30W Druga imena HWB030S-12-R DK
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Load Sharing, Universal Input Učinkovitost 77%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 3A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 3A
Podobni izdelki
HWB030S-15
HWB030S-15
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Na zalogi: 1369 pcs
Prenesi: HWB030S-15.pdf
RFQ
HWB030S-12-C
HWB030S-12-C
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Na zalogi: 1106 pcs
Prenesi: HWB030S-12-C.pdf
RFQ
HWB030S-12-R-C
HWB030S-12-R-C
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Na zalogi: 988 pcs
Prenesi: HWB030S-12-R-C.pdf
HWB030S-05-RM-C
HWB030S-05-RM-C
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 30W
Na zalogi: 860 pcs
Prenesi: HWB030S-05-RM-C.pdf
HWB030S-12-M
HWB030S-12-M
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Prenesi: HWB030S-12-M.pdf
HWB030S-12-RM-C
HWB030S-12-RM-C
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Na zalogi: 997 pcs
Prenesi: HWB030S-12-RM-C.pdf
HWB030S-12
HWB030S-12
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 30W