HWB030S-15-R-C
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HWB030S-15-R-C
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 30W
Podatkovni listi: HWB030S-15-R-C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 883 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
28 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HWB030S-15-R-C
Številka dela HWB030S-15-R-C Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 883 pcs Podatkovni list HWB030S-15-R-C.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 5.35" L x 3.62" W x 1.38" H (136.0mm x 92.0mm x 35.0mm) Serija HWB
Moč (Watts) 30W Druga imena HWB030S-15-R-C DK
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Load Sharing, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.6A
Odobritve CE, cURus, GS Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HWB030S-12-RM-C
HWB030S-12-RM-C
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Na zalogi: 997 pcs
Prenesi: HWB030S-12-RM-C.pdf
RFQ
HWB030S-15-C
HWB030S-15-C
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Na zalogi: 1160 pcs
Prenesi: HWB030S-15-C.pdf
RFQ
HWB030S-15-R
HWB030S-15-R
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 30W