HWB030S-15-R
pregled izdelka
Številka dela: HWB030S-15-R
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 30W
Podatkovni listi: HWB030S-15-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HWB030S-15-R
Številka dela HWB030S-15-R Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1018 pcs Podatkovni list HWB030S-15-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.35" L x 3.62" W x 1.34" H (136.0mm x 92.0mm x 34.0mm) Serija HWB
Moč (Watts) 30W Druga imena HWB030S-15-R DK
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Load Sharing, Universal Input Učinkovitost 80%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.6A
Podobni izdelki
HWB030S-12-RM
HWB030S-12-RM
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Na zalogi: 1176 pcs
Prenesi: HWB030S-12-RM.pdf
RFQ
HWB030S-15-RM
HWB030S-15-RM
Opis: AC/DC CONVERTER 15V 30W