SWG100-05-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWG100-05-R
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 5V 100W
Podatkovni listi: SWG100-05-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWG100-05-R
Številka dela SWG100-05-R Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 5V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1145 pcs Podatkovni list SWG100-05-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 6.38" L x 3.66" W x 1.26" H (162.0mm x 93.0mm x 32.0mm)
Serija SWG100 Moč (Watts) 100W
Druga imena SWG100-05-R DK delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input Učinkovitost 84%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 20A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 20A