SWG100-12-C-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SWG100-12-C-R
Proizvajalec / znamka: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 100W
Podatkovni listi: SWG100-12-C-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SWG100-12-C-R
Številka dela SWG100-12-C-R Proizvajalec Sanken Electric Co., Ltd.
Opis AC/DC CONVERTER 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1241 pcs Podatkovni list SWG100-12-C-R.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 6.38" L x 3.68" W x 1.40" H (162.0mm x 93.5mm x 35.5mm)
Serija SWG100 Moč (Watts) 100W
Druga imena SWG100-12-C-R DK delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input Učinkovitost 83%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8.5A
Odobritve CE, cURus, DEMKO Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SWG100-12-C-CN
SWG100-12-C-CN
Proizvajalci: Sanken Electric Co., Ltd.
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 100W
Na zalogi: 1335 pcs
Prenesi: SWG100-12-C-CN.pdf
RFQ
SWG100-05-R
SWG100-05-R
Opis: AC/DC CONVERTER 5V 100W
Na zalogi: 1145 pcs
Prenesi: SWG100-05-R.pdf
RFQ
SWG100-12-C
SWG100-12-C
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 100W
Prenesi: SWG100-12-C.pdf
SWG100-12-C-R-CN
SWG100-12-C-R-CN
Opis: AC/DC CONVERTER 12V 100W