109BJ12HD2
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 109BJ12HD2
Proizvajalec / znamka: Sanyo Denki
Opis izdelka AC AXIAL 127X32MM LOCK
Podatkovni listi: 109BJ12HD2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 109BJ12HD2
Številka dela 109BJ12HD2 Proizvajalec Sanyo Denki
Opis AC AXIAL 127X32MM LOCK Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5549 pcs Podatkovni list 109BJ12HD2.pdf
Premer 32.00mm Utež 0.64 lb (290.3g)
Napetostni razpon 10.2 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.826 in H2O (205.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square/Rounded - 126mm L x 127mm H Serija San Ace 127
RPM 2400 RPM Moč (Watts) 6.24W
delovna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Hrup 46.0 dB(A)
Material - okvir Plastic Material - rezilo Plastic
Lifetime @ Temp. - Ingress Protection -
Lastnosti Locked Rotor Sensor Tip ventilatorja Blower
Trenutna ocena 0.520A Vrsta ležaja Ball