109BJ24HD2
Sanyo DenkiSanyo Denki
Sanyo Denki
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 109BJ24HD2
Proizvajalec / znamka: Sanyo Denki
Opis izdelka AC AXIAL 127X32MM LOCK
Podatkovni listi: 109BJ24HD2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 109BJ24HD2
Številka dela 109BJ24HD2 Proizvajalec Sanyo Denki
Opis AC AXIAL 127X32MM LOCK Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5127 pcs Podatkovni list 109BJ24HD2.pdf
Premer 32.00mm Napetostni razpon 20.4 ~ 27.6VDC
Napetost - ocenjena 24VDC Prekinitev 3 Wire Leads
Statični tlak 0.826 in H2O (205.8 Pa) Velikost / dimenzija Square/Rounded - 126mm L x 127mm H
Serija San Ace 127 RPM 2400 RPM
Moč (Watts) 6.24W delovna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Hrup 46.0 dB(A) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Lifetime @ Temp. -
Ingress Protection - Lastnosti Locked Rotor Sensor
Tip ventilatorja Blower Trenutna ocena 0.260A