SC5010ULTRT
SemtechSemtech
SC5010ULTRT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC5010ULTRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ
Podatkovni listi: SC5010ULTRT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC5010ULTRT
Številka dela SC5010ULTRT Proizvajalec Semtech
Opis IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81017 pcs Podatkovni list SC5010ULTRT.pdf
Napetost - napajanje (min) 4.5V Napetost - napajanje (maks.) 27V
Napetost - izhod 50V Tip DC DC Controller
Topologija Step-Up (Boost) Paket naprave za dobavitelja 28-MLPQ (4x4)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 28-UFQFN Exposed Pad Druga imena SC5010ULTR
delovna temperatura - Število izhodov 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala No
Pogostost 200kHz ~ 2.2MHz Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis LED Driver IC 8 Output DC DC Controller Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 30mA 28-MLPQ (4x4) Trenutni - izhod / kanal 30mA
Aplikacije Backlight
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC501U
SC501U
Proizvajalci: 3M
Opis: CONTROLLER 5-WIRE USB RESISTIVE
Na zalogi: 4881 pcs
Prenesi: SC501U.pdf
RFQ
SC5012QMLTRT
SC5012QMLTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24QFN
Na zalogi: 64328 pcs
Prenesi: SC5012QMLTRT.pdf
RFQ
SC5022C-102
SC5022C-102
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
Prenesi: SC5022C-102.pdf
SC5022C-101
SC5022C-101
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
Prenesi: SC5022C-101.pdf
SC5014AMLTRT
SC5014AMLTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Prenesi: SC5014AMLTRT.pdf
SC5022C-100
SC5022C-100
Opis: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Prenesi: SC5022C-100.pdf
SC50004450
SC50004450
Proizvajalci: Skyworks Solutions, Inc.
Opis: CAP SILICON 500PF 20% SMD
Prenesi: SC50004450.pdf
SC5012AQMLTRT
SC5012AQMLTRT
Opis: 4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER
Prenesi:
SC5014MLTRT
SC5014MLTRT
Prenesi: SC5014MLTRT.pdf
Opis: IC LED DRIVER CTRLR
Prenesi: SC5012MLTRT.pdf
SC50
SC50
Proizvajalci: FLIR
Opis: SCALE HANDHELD DIGITAL
Prenesi: SC50.pdf
SC5010HULTRT
SC5010HULTRT
Opis: IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ
Prenesi: SC5010HULTRT.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika