SC5014AMLTRT
SemtechSemtech
Semtech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC5014AMLTRT
Proizvajalec / znamka: Semtech
Opis izdelka IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Podatkovni listi: SC5014AMLTRT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC5014AMLTRT
Številka dela SC5014AMLTRT Proizvajalec Semtech
Opis IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57167 pcs Podatkovni list SC5014AMLTRT.pdf
Napetost - napajanje (min) 4.5V Napetost - napajanje (maks.) 27V
Napetost - izhod 50V Tip DC DC Regulator
Topologija Step-Up (Boost) Paket naprave za dobavitelja 20-QFN (4x4)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-VFQFN Exposed Pad delovna temperatura -
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Notranja stikala Yes Pogostost -
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 240mA 20-QFN (4x4)
Trenutni - izhod / kanal 240mA Aplikacije Backlight
Podobni izdelki
SC5022C-102
SC5022C-102
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
Na zalogi: 79087 pcs
Prenesi: SC5022C-102.pdf
RFQ
SC5010ULTRT
SC5010ULTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ
Na zalogi: 81017 pcs
Prenesi: SC5010ULTRT.pdf
RFQ
SC5012AQMLTRT
SC5012AQMLTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: 4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER
Prenesi:
SC5010HULTRT
SC5010HULTRT
Prenesi: SC5010HULTRT.pdf
SC5012QMLTRT
SC5012QMLTRT
Opis: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24QFN
Prenesi: SC5012QMLTRT.pdf
SC5022C-150
SC5022C-150
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD
Prenesi: SC5022C-150.pdf
SC501U
SC501U
Proizvajalci: 3M
Opis: CONTROLLER 5-WIRE USB RESISTIVE
Prenesi: SC501U.pdf
SC50004450
SC50004450
Proizvajalci: Skyworks Solutions, Inc.
Opis: CAP SILICON 500PF 20% SMD
Prenesi: SC50004450.pdf
SC5022C-100
SC5022C-100
Opis: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
Prenesi: SC5022C-100.pdf
SC5014MLTRT
SC5014MLTRT
Opis: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Prenesi: SC5014MLTRT.pdf
Opis: IC LED DRIVER CTRLR
Prenesi: SC5012MLTRT.pdf
SC5022C-101
SC5022C-101
Opis: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
Prenesi: SC5022C-101.pdf
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika