SIT2024AA-S2-33E-63.223000E
SiTimeSiTime
SIT2024AA-S2-33E-63.223000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT2024AA-S2-33E-63.223000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 63.2230MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT2024AA-S2-33E-63.223000E.pdf2.SIT2024AA-S2-33E-63.223000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT2024AA-S2-33E-63.223000E
Številka dela SIT2024AA-S2-33E-63.223000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 63.2230MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Serija SiT2024
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Izhod LVCMOS
Druga imena SIT2024AA-S2-33E-63.22300E
SIT2024AA-S2-33E-63.22300E-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 63.223MHz natančen opis 63.223MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Tok - Supply (Max) 4.8mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -