SIT2024AA-S2-33N-4.096000E
SiTimeSiTime
SIT2024AA-S2-33N-4.096000E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT2024AA-S2-33N-4.096000E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT2024AA-S2-33N-4.096000E.pdf2.SIT2024AA-S2-33N-4.096000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT2024AA-S2-33N-4.096000E
Številka dela SIT2024AA-S2-33N-4.096000E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 4.0960MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Serija SiT2024
Ocene AEC-Q100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 4.096MHz
natančen opis 4.096MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V SC-74A, SOT-753 Tok - Supply (Max) 4.8mA