SIT3808AC-D2-33NE-50.000000T
SiTimeSiTime
SIT3808AC-D2-33NE-50.000000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AC-D2-33NE-50.000000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS VCXO 50.0000MHZ LVCMOS
Podatkovni listi: 1.SIT3808AC-D2-33NE-50.000000T.pdf2.SIT3808AC-D2-33NE-50.000000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AC-D2-33NE-50.000000T
Številka dela SIT3808AC-D2-33NE-50.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS VCXO 50.0000MHZ LVCMOS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3808
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 50MHz natančen opis 50MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 33mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -