SIT3808AC-D2-33NE-50.000000X
SiTimeSiTime
SIT3808AC-D2-33NE-50.000000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT3808AC-D2-33NE-50.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS VCXO 50.0000MHZ LVCMOS
Podatkovni listi: 1.SIT3808AC-D2-33NE-50.000000X.pdf2.SIT3808AC-D2-33NE-50.000000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT3808AC-D2-33NE-50.000000X
Številka dela SIT3808AC-D2-33NE-50.000000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS VCXO 50.0000MHZ LVCMOS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip VCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT3808
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena 1473-30263-2 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 50MHz
natančen opis 50MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 33mA