SIT5021AC-1DE-25E-125.000000T
SiTimeSiTime
SIT5021AC-1DE-25E-125.000000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT5021AC-1DE-25E-125.000000T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC TCXO 125.0000MHZ LVPECL SMD
Podatkovni listi: SIT5021AC-1DE-25E-125.000000T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SIT5021AC-1DE-25E-125.000000T
Številka dela SIT5021AC-1DE-25E-125.000000T Proizvajalec SiTime
Opis OSC TCXO 125.0000MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10126 pcs Podatkovni list SIT5021AC-1DE-25E-125.000000T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT5021
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±5ppm
Pogostost 125MHz natančen opis 125MHz TCXO LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 69mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA