SIT5021AC-1DE-33E-80.000000X
SiTimeSiTime
SiTime
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT5021AC-1DE-33E-80.000000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS
Podatkovni listi: SIT5021AC-1DE-33E-80.000000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT5021AC-1DE-33E-80.000000X
Številka dela SIT5021AC-1DE-33E-80.000000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10751 pcs Podatkovni list SIT5021AC-1DE-33E-80.000000X.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija SiT5021
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
Druga imena 1473-31217-2 delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±5ppm Pogostost 80MHz
natančen opis 80MHz TCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 69mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA Osnovni resonator MEMS