SIT8008BI-22-33S-16.384000D
SiTimeSiTime
SIT8008BI-22-33S-16.384000D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BI-22-33S-16.384000D
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 16.3840MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8008BI-22-33S-16.384000D.pdf2.SIT8008BI-22-33S-16.384000D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BI-22-33S-16.384000D
Številka dela SIT8008BI-22-33S-16.384000D Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 16.3840MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8008B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
Druga imena SIT8008BI-22-33S-16.38400D
SIT8008BI-22-33S-16.38400D-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Standby (Power Down)
Stabilnost frekvence ±25ppm Pogostost 16.384MHz
natančen opis 16.384MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 4.5mA