SIT8008BI-22-33S-22.579200E
SiTimeSiTime
SIT8008BI-22-33S-22.579200E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT8008BI-22-33S-22.579200E
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 22.5792MHZ LVCMOS SMD
Podatkovni listi: 1.SIT8008BI-22-33S-22.579200E.pdf2.SIT8008BI-22-33S-22.579200E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8008BI-22-33S-22.579200E
Številka dela SIT8008BI-22-33S-22.579200E Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 22.5792MHZ LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SiT8008B
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod HCMOS, LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 22.5792MHz natančen opis 22.5792MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 4.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 4.3µA