SIT8208AI-G3-18E-28.636300T
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AI-G3-18E-28.636300T
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 2
Podatkovni listi: SIT8208AI-G3-18E-28.636300T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AI-G3-18E-28.636300T
Številka dela SIT8208AI-G3-18E-28.636300T Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100487 pcs Podatkovni list SIT8208AI-G3-18E-28.636300T.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Serija SiT8208
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 28.6363MHz natančen opis 28.6363MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 31mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 30mA