SIT8208AI-G3-18E-28.636300X
pregled izdelka
Številka dela: SIT8208AI-G3-18E-28.636300X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 2
Podatkovni listi: SIT8208AI-G3-18E-28.636300X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT8208AI-G3-18E-28.636300X
Številka dela SIT8208AI-G3-18E-28.636300X Proizvajalec SiTime
Opis -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82538 pcs Podatkovni list SIT8208AI-G3-18E-28.636300X.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Serija SiT8208 Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod LVCMOS, LVTTL delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 28.6363MHz
natančen opis 28.6363MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 31mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 30mA Osnovni resonator MEMS