SIT9003AC-13-18DQ-45.00000Y
SiTimeSiTime
SIT9003AC-13-18DQ-45.00000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AC-13-18DQ-45.00000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
Podatkovni listi: SIT9003AC-13-18DQ-45.00000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AC-13-18DQ-45.00000Y
Številka dela SIT9003AC-13-18DQ-45.00000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS/LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68588 pcs Podatkovni list SIT9003AC-13-18DQ-45.00000Y.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT9003
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena Q8582649B delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 45MHz
natančen opis 45MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 3.5mA
Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 0.8µA Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SIT9003AC-13-18EQ-45.00000
SIT9003AC-13-18EQ-45.00000
Proizvajalci: SiTime
Opis: OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
Na zalogi: 69441 pcs
Prenesi: SIT9003AC-13-18EQ-45.00000.pdf
RFQ
SIT9003AC-13-18DO-75.00000Y
SIT9003AC-13-18DO-75.00000Y
Proizvajalci: SiTime
Opis: OSC MEMS 75.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
Na zalogi: 89393 pcs
Prenesi: SIT9003AC-13-18DO-75.00000Y.pdf
RFQ
SIT9003AC-13-18DQ-45.00000
SIT9003AC-13-18DQ-45.00000