SIT9003AC-13-18EQ-45.00000
SiTimeSiTime
SIT9003AC-13-18EQ-45.00000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AC-13-18EQ-45.00000
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
Podatkovni listi: SIT9003AC-13-18EQ-45.00000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
124 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AC-13-18EQ-45.00000
Številka dela SIT9003AC-13-18EQ-45.00000 Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS/LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69441 pcs Podatkovni list SIT9003AC-13-18EQ-45.00000.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT9003
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-1300
Q8337782
SIT9003AC-13-18EQ-45.00000-ND
T2400142
delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 45MHz natančen opis 45MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 0.8µA
Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SIT9003AC-13-18EQ-45.00000X
SIT9003AC-13-18EQ-45.00000X
Proizvajalci: SiTime
Opis: OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS/TTL