SIT9003AI-13-18DO-25.00000X
SiTimeSiTime
SIT9003AI-13-18DO-25.00000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AI-13-18DO-25.00000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS/LVTTL
Podatkovni listi: SIT9003AI-13-18DO-25.00000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AI-13-18DO-25.00000X
Številka dela SIT9003AI-13-18DO-25.00000X Proizvajalec SiTime
Opis OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS/LVTTL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65952 pcs Podatkovni list SIT9003AI-13-18DO-25.00000X.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SiT9003
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS, LVTTL
Druga imena 1473-30237-2
SIT9003AI-13-18DO-25.00000X-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 25MHz
natančen opis 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) 3.5mA