SIT9003AI-13-18XX-000.FP000X
SiTimeSiTime
SIT9003AI-13-18XX-000.FP000X Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AI-13-18XX-000.FP000X
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka PROG OSC BLANK 1-110MHZ LVCMOS
Podatkovni listi: 1.SIT9003AI-13-18XX-000.FP000X.pdf2.SIT9003AI-13-18XX-000.FP000X.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AI-13-18XX-000.FP000X
Številka dela SIT9003AI-13-18XX-000.FP000X Proizvajalec SiTime
Opis PROG OSC BLANK 1-110MHZ LVCMOS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25% ~ ±2% Center Spread, -0.5% ~ -4% Down Spread Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serija SiT9003 Ocene -
Programabilni tip Blank (User Must Program) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena 1473-1709-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable, Standby Stabilnost frekvence (skupaj) ±50ppm
Stabilnost frekvence ±50ppm natančen opis XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 3.5mA Osnovni resonator MEMS
Razpoložljivi frekvenčni razpon 1MHz ~ 110MHz