SIT9003AI-13-28DO-25.00000Y
SiTimeSiTime
SIT9003AI-13-28DO-25.00000Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SIT9003AI-13-28DO-25.00000Y
Proizvajalec / znamka: SiTime
Opis izdelka OSC XO 2.8V 25MHZ SD -0.50%
Podatkovni listi: SIT9003AI-13-28DO-25.00000Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SIT9003AI-13-28DO-25.00000Y
Številka dela SIT9003AI-13-28DO-25.00000Y Proizvajalec SiTime
Opis OSC XO 2.8V 25MHZ SD -0.50% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69423 pcs Podatkovni list SIT9003AI-13-28DO-25.00000Y.pdf
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija *
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) natančen opis Oscillator 4-SMD, No Lead