8D021W39SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D021W39SA-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.8D021W39SA-LC.pdf2.8D021W39SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D021W39SA-LC
Številka dela 8D021W39SA-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1944 pcs Podatkovni list 1.8D021W39SA-LC.pdf2.8D021W39SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 21-39
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-2933 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 39
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -