8D021W39SC
pregled izdelka
Številka dela: 8D021W39SC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D021W39SC.pdf2.8D021W39SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D021W39SC
Številka dela 8D021W39SC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 39C 37#20 2#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1295 pcs Podatkovni list 1.8D021W39SC.pdf2.8D021W39SC.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 21-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-2936
Usmerjenost C delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 39 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A