8D023F55SN
pregled izdelka
Številka dela: 8D023F55SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 55C 55#20 SKT RECP
Podatkovni listi: 1.8D023F55SN.pdf2.8D023F55SN.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D023F55SN
Številka dela 8D023F55SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 55C 55#20 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1351 pcs Podatkovni list 1.8D023F55SN.pdf2.8D023F55SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-3178
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 7.5A