8D023M21SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D023M21SN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 21C 21#16 SKT RECP
Podatkovni listi: 8D023M21SN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D023M21SN
Številka dela 8D023M21SN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 21C 21#16 SKT RECP Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1897 pcs Podatkovni list 8D023M21SN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-21 Shell material Composite
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount Montažna funkcija Flange
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Trenutna ocena 13A