8D025F61PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D025F61PD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Podatkovni listi: 1.8D025F61PD-LC.pdf2.8D025F61PD-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D025F61PD-LC
Številka dela 8D025F61PD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1799 pcs Podatkovni list 1.8D025F61PD-LC.pdf2.8D025F61PD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 25-61
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-3643 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 61
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -