8D025F61PN
pregled izdelka
Številka dela: 8D025F61PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 61C 61#20 PIN RECP
Podatkovni listi: 1.8D025F61PN.pdf2.8D025F61PN.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D025F61PN
Številka dela 8D025F61PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 61C 61#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1842 pcs Podatkovni list 1.8D025F61PN.pdf2.8D025F61PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 25-61 Shell material Aluminum
Shell Finish Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-3644
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 61 Tip montaže Panel Mount
Lastnosti - Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A