8D515Z19PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D515Z19PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D515Z19PC-LC.pdf2.8D515Z19PC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D515Z19PC-LC
Številka dela 8D515Z19PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1244 pcs Podatkovni list 1.8D515Z19PC-LC.pdf2.8D515Z19PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 15-19
Shell material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-8689 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Black Zinc Nickel
Premer spojne gredi 1.280" (32.51mm) Vrsta kontakta Crimp