8D515Z19PN-P316
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8D515Z19PN-P316
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 19C 19#20 PIN PLUG
Podatkovni listi: 8D515Z19PN-P316.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D515Z19PN-P316
Številka dela 8D515Z19PN-P316 Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 19C 19#20 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1635 pcs Podatkovni list 8D515Z19PN-P316.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 15-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Black Zinc Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-8692
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A