8D519W28PB-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D519W28PB-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D519W28PB-LC.pdf2.8D519W28PB-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D519W28PB-LC
Številka dela 8D519W28PB-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1688 pcs Podatkovni list 1.8D519W28PB-LC.pdf2.8D519W28PB-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-28
Shell material Aluminum Shell Finish Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-9645 Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Cadmium
Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm) Vrsta kontakta Crimp