8D519W28PD
pregled izdelka
Številka dela: 8D519W28PD
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D519W28PD.pdf2.8D519W28PD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D519W28PD
Številka dela 8D519W28PD Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 28C 26#20 2#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1064 pcs Podatkovni list 1.8D519W28PD.pdf2.8D519W28PD.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9648
Usmerjenost D delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 28 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Olive Drab Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije Aviation, Marine, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D519W28PB
8D519W28PB
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8D 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
Na zalogi: 1808 pcs
Prenesi: 8D519W28PB.pdf
RFQ
8D519W28PD-LC
8D519W28PD-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE