8D519W28PN
pregled izdelka
Številka dela: 8D519W28PN
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka 8D 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
Podatkovni listi: 1.8D519W28PN.pdf2.8D519W28PN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 8D519W28PN
Številka dela 8D519W28PN Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis 8D 28C 26#20 2#16 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1445 pcs Podatkovni list 1.8D519W28PN.pdf2.8D519W28PN.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 19-28 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Pakiranje Bulk Druga imena 1792-9652
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število pozicij 28 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Trenutna ocena 7.5A, 13A