8D519Z32PC-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D519Z32PC-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D519Z32PC-LC.pdf2.8D519Z32PC-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 944 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D519Z32PC-LC
Številka dela 8D519Z32PC-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 944 pcs Podatkovni list 1.8D519Z32PC-LC.pdf2.8D519Z32PC-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-9801 Usmerjenost C
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Black Zinc Nickel
Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 20 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D519Z32PA-LC
8D519Z32PA-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE