8D519Z32SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D519Z32SA-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D519Z32SA-LC.pdf2.8D519Z32SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 8D519Z32SA-LC
Številka dela 8D519Z32SA-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1066 pcs Podatkovni list 1.8D519Z32SA-LC.pdf2.8D519Z32SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 19-32
Shell material Aluminum Shell Finish Zinc Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-9805 Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Black Zinc Nickel
Premer spojne gredi 1.516" (38.51mm) Vrsta kontakta Crimp