8D523F21PD-LC
pregled izdelka
Številka dela: 8D523F21PD-LC
Proizvajalec / znamka: Souriau Connection Technology
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Podatkovni listi: 1.8D523F21PD-LC.pdf2.8D523F21PD-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8D523F21PD-LC
Številka dela 8D523F21PD-LC Proizvajalec Souriau Connection Technology
Opis CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1319 pcs Podatkovni list 1.8D523F21PD-LC.pdf2.8D523F21PD-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 23-21
Shell material Aluminum Shell Finish Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III, 8D Pakiranje Bulk
Druga imena 1792-10307 Usmerjenost D
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Nickel
Premer spojne gredi 1.768" (44.91mm) Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8D523F21SB-LC
8D523F21SB-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSG FMALE 21POS INLINE